Kontakty

Palivový kombinát Ústí, státní podnik

Hrbovická 2, 403 39  Chlumec

GPS: 50°40’06.8″N 13°58’13.3″E (50.668557, 13.970350)

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit

ID datové schránky:
bneuin8

IČO, DIČ:
IČO: 00007536
DIČ: CZ00007536

Bankovní spojení:
Komerční banka, a. s., pobočka Most
číslo účtu: 1609-491/0100

Obchodní rejstřík:
zapsán v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu
v Ústí nad Labem, oddíl A XVIII, vložka 433

 

Telefonní ústředna podnikového ředitelství PKÚ, s. p.

– tel.: 475 671 111
– tel.: 475 672 000


Podatelna podnikového ředitelství PKÚ, s. p.

– úřední hodiny podatelny: pracovní dny 6:30 – 13:30 h
– e-mail: podatelna@pku.cz
– tel.: 475 672 383

Ředitel státního podniku

Ing. Petr Lenc
– Petr.Lenc@pku.cz
– tel. sekretariát: 475 601 817
– e-mail sekretariát: pku@pku.cz


Personálně-ekonomický náměstek
statutární zástupce ředitele

Ing. Petra Šilhánová
– e-mail: Petra.Silhanova@pku.cz
– tel: 475 672 004


Náměstek ředitele pro oblast ZNHČ

Ing. Igor Němec
– e-mail: Igor.Nemec@pku.cz
– tel.: 475 672 003


Zástupce náměstka ředitele pro oblast ZNHČ

Ing. Petr Stahl
– e-mail: Petr.Stahl@pku.cz
– tel.: 475 672 636


Náměstek ředitele pro provoz

Ing. Petr Kubiš
– e-mail: Petr.Kubis@pku.cz
– tel.: 475 672 006

 

Vedoucí kanceláře ředitele podniku

Ing. Tomáš Budín
– e-mail: Tomas.Budin@pku.cz
– tel.: 475 672 002

 

Vedoucí právního oddělení

Mgr. Štěpánka Kvitová
– e-mail: Stepanka.Kvitova@pku.cz
– tel.: 475 672 218


Vedoucí střediska Kohinoor 

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit

Ing. Miroslav Seidl, Ph.D.
– e-mail: Seidl@ko.pku.cz
– tel.: 476 445 501

Palivový kombinát Ústí, s. p.
středisko Kohinoor
Mariánské Radčice 100
435 32 MARIÁNSKÉ RADČICE


Vedoucí střediska Kladenské doly

Ing. Vladimír Polívka
– e-mail: Polivka@kl.pku.cz
– tel.: 312 671 221
– fax: 312 671 234

Palivový kombinát Ústí, s. p.
středisko Kladenské doly
273 06 LIBUŠÍN


Vedoucí střediska Východočeské uhelné doly 

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit

Ing. Jiří Kokeš
– e-mail: Kokes@vud.pku.cz
– tel.: 499 859 910

Palivový kombinát Ústí, s. p.
středisko Východočeské uhelné doly
Železničářská 506
541 01 TRUTNOV


Vedoucí střediska Hodonín

Marek Vybíral
– e-mail: Marek.Vybiral@hod.pku.cz
– tel.: 518 335 133

Palivový kombinát Ústí, s. p.
středisko Hodonín
Plucárna 1
695 01 HODONÍN


Vedoucí střediska Doly a úpravny Komořany 

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit

Ing. Miroslav Peřina
– e-mail: M.Perina@duk.pku.cz
– tel.: 476 705 271

Palivový kombinát Ústí, s. p.
středisko Doly a úpravny Komořany
Václava Řezáče 315
p.p.4
434 06 MOST


Personální referát

– tel.: 475 672 407


Sociální centrum

Ing. Hana Procházková – vedoucí sociálního centra
– tel.: 312 814 218
– kontaktní adresa soc. centra: Palivový kombinát Ústí, s. p., středisko Kladenské doly, 273 06 Libušín

 
Další kontakty – vedoucí pracovníci PKÚ, s. p.
 
Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Opište kód:
captcha