Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Ve středu 11. března 2020 náš podnik, reprezentovaný Ing. Walterem Fiedlerem, prezentoval veřejnosti své záměry budoucího směřování projektu jezera Milada, a to v odborné části mezinárodní konference Krajina po těžbě, kterou hostil veřejný sál Hraničář v Ústí nad Labem.

Fotogalerie

V úvodním bloku konference měli účastníci možnost získat informace o dosavadním průběhu projektu jezera Milada, ale zejména o dalším vývoji tohoto veřejností velmi sledovaného prostoru. Následovala panelová diskuse: u jednoho stolu se sešli plánovači, architekti, představitelé samospráv, zástupci akademické sféry a současný i bývalý ředitel PKÚ. Účastníci se dotazovali zejména na proces přípravy zadání Architektonické soutěže území jezera Milada, zajímali se o aktuálně budované inženýrské sítě nebo možnosti zlepšení dopravního propojení území jezera se širším okolím.

Odborný den konference poskytl náhledy do tématu obnovy krajiny ve všech měřítkách a z pohledu různých profesí. Bylo představeno několik příkladů úspěšných projektů z České republiky i zahraničí.

Pro všechny, kteří se nemohli konference zúčastnit, bude připraven video záznam.
Podrobné informace o konferenci a Architektonické soutěži budou postupně zveřejňovány na www.tvojemilada.cz

aktualizováno: 28. 7. 2020
 
 
sdílejte přátelům