Cookie Consent by Free Privacy Policy website
publikováno: 26. 10. 2021

Letošní sezóna na jezeře Milada byla nad očekávání úspěšná. Naše jezero navštívilo mnoho sportovců, kteří ho pravidelně využívají například ke kitování. Lokální podmínky jsou pro tento sport velmi dobré, ale vyhrazené nástupní místo pro kitery je v současné době čím dál více využíváno velkým množstvím návštěvníků, kteří si chodí na pláže odpočinout. Měli jsme velké štěstí, že nedocházelo ke kolizím mezi těmito dvěma skupinami, ale je nutné této situaci do budoucna předcházet. Dále rozvíjíme oblast Trmické pláže, proto bude i v rámci pokračující realizace záměrů vítěze Krajinářsko-urbanisticko-architektonická soutěže východní část jezera Milada dále zkvalitňována a místo pro kitování bude nutné posunout jinam. Upravili jsme Návštěvní řád a také bylo na jezeře odstraněno místní značení vyhrazených ploch pro kitování.

Fotogalerie

Velmi si vážíme konstruktivní diskuse s veřejností, proto vyzýváme zájemce o kitování na jezeře Milada k osobnímu setkání na Trmické pláži jezera Milada dne 10. 11. 2021 v 16 hodin.
Do doby, než bude nalezeno nové vhodné nástupní místo určené pro kitování, je provozování tohoto sportu na jezeře Milada na zodpovědnosti jednotlivců, kteří musí brát ohledy i na ostatní skupiny návštěvníků. Žádáme tedy zejména kitery začátečníky, aby před jízdou důkladně zvážili momentální povětrnostní podmínky, přítomnost dalších návštěvníků apod. a tomu přizpůsobili jízdu.
Děkujeme za pochopení a spolupráci. Těšíme se na setkání s vámi!

foto archiv: Tomáš Nedbal - říjen 2021
https://www.facebook.com/MiladaKiteSpot
aktualizováno: 26. 10. 2021
 
 
sdílejte přátelům